• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

LiteTouch

LiteTouch

 

FİBERSİZ HANDPIECE, HANDPIECE İÇİNDE LAZER İLETİMİ

LiteTouch: Dental Ustalığın Özgür İfadesi LiteTouch, esnek hareketi sağlayan ergonomik özelliklere sahiptir, geleneksel dental handpiece (türbin delgi) görünüş ve verdiği hissi taklit eder. 1Diş hekimlerine birçok dental prosedürlerinde ekspertiz ve uzmanlıklarını kolayca ifade edebildikleri tek lazer sistemidir.
LiteTouch’ın yenilikçi Handpiece İçinde Lazer teknolojisi tüm lazer mekanizmasıyla entegre olarak çalışır.

Bu devrimci teknoloji konsepti, geniş frekans aralığında mükemmel dengeli yüksek enerji çıkışına, hızlı ve doğru kesmeye olanak sağlar. Eşsiz LiteTouch handpiece’i, puls süresinin hassas kontrolüyle güç kaybını önler.

1 1
1 1


HANDPIECE-İÇİNDE-LAZER AKSESUARLARI

Düz Handpiece: Eğimli handpiece’den farklı olarak dış aynası yoktur, dolayısıyla lazer ışını direkt olarak safir tipe iletilir. Bu sebeple düz handpeiece’in çıkardığı enerji daha yüksektir.

  • Tüm tip çeşitleriyle kullanılabilir.
  • Kolayca sterilize edilir, otoklavlama öncesi açmaya gerek yoktur.

Eğimli Handpeiece: Zor bölgelerin tedavisinde kullanılır. Dış aynası olduğundan çıkan enerji, düz handpiece’e göre daha düşüktür. Kolaylıkla sterilize edilebilir.

 

 

 

Doktor Yorumları

litetest1“Devrimci LiteTouch teknolojisi tercih ettiğimiz bir Er:YAG lazer çünkü oldukça güçlü, kolay kullanımlı, düşük maliyetli ve kolay taşınabilir. Devamı…

“Prof. Dr. Ivo Krejci”


litetest2“Klinik olarak birçok lazerle çalıştım. Syneron Dental’in LiteTouch lazeri endodontik uygulamalarımda kullandığım çok önemli bir araç. Devamı…

“Dr. Sharonit Sahar-Helft,”

 

adem kabak

You must be logged in to post a comment.

“Devrimci LiteTouch teknolojisi tercih ettiğimiz bir Er:YAG lazer çünkü oldukça güçlü, kolay kullanımlı, düşük maliyetli ve kolay taşınabilir. LiteTouch’ı özellikle pedodontik kliniklerimizde kullanmaktayız, ayrıca öğretim programımızdaki eğitim sonrası ve henüz eğitim alan öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.”

– Prof. Dr. Ivo Krejci,
Geneva Dental Okul Üniversitesi Müdürü, İsviçre

“Klinik olarak birçok lazerle çalıştım. Syneron Dental’in LiteTouch lazeri endodontik uygulamalarımda kullandığım çok önemli bir araç. Zor durumlarda dahi kök kanal sistemini etkin bir şekilde temizliyor. Handpiece ise ergonomik ve kolay kullanılabilir, dolayısıyla öğrenme süreci kısa. Cihazın küçük ebatı intraoral kullanımda kolaylık ve klinikler arası taşımada kolaylık sağlıyor.”

– Dr. Sharonit Sahar-Helft,
Hebrew Üniversitesi Lazer Diş Hekimliği Koordinatörü, Kudüs, İsrail