• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

DÜNYACA ÜNLÜ SİSTEM COOLSCULPTING’LE İNCELİN

DÜNYACA ÜNLÜ SİSTEM COOLSCULPTING’LE İNCELİN

Soğuğun zayıflatıcı etkisini bölgesel incelme yöntemi olarak kullanan CoolSculpting; tek seansta ve kalıcı incelme sağlayabildiği için Amerika, Kanada ve Avrupa’da yüzlerce kişi tarafından tercih edildi. Sistem alanında en prestijli kurum FDA’in çift onayına da sahip.      

Hareketsiz şehir yaşamı, dengesiz beslenme biçimi ve sporla dahi güç eriyen bölgesel yağ birikintileri için Amerikalılar soğuk havanın inceltici gücünü keşfetti. Jokeylerde ve fazla dondurma yiyen çocuklarda görülen beklenmedik incelme, soğuğun bölgesel yağlar üzerinde kalıcı incelme sağlayabilen Coolsculpting’e ilham verdi.

Sistem, işlem yapılan bölgeyi 4-5 dereceye kadar soğutuyor. Yağ hücreleri soğukta yaşayamadıkları için uygulama yapıldıktan sonra yavaş yavaş eriyerek karaciğer yardımıyla vücuttan atılıyor. Uygulama öncesi herhangi bir hazırlığa, anestezi, krem vb. ne ihtiyaç duyulmayan CoolSculpting’i her bölgeye tek seans uygulamak yetiyor.

Zeltiq vücudun birçok bölgesinde güvenle uygulanabiliyor.
Love handle (simitler), kollar, üs ve alt karın, bacaklar, göbek, kalça, sırt (sütyen altı katmanları) uygulamanın en çok tercih edilen ve sonuç alınan bölgeleri.

Uygulama esnasında bilgisayarınızla çalışabilir, telefonla konuşabilir ve işlem bitiminde klinikten yürüyerek çıkabilirsiniz.

Uygulanan bölgeye bir saat kadar soğuk vakum uygulanırken, işlerinizi bilgisayardan takip etmeye devam edebilir, film izleyebilir, telefonda konuşabilir, kitap okuyabilirsiniz.

Zeltiq uygulama süreci kadar uygulama ertesinde de konforludur. Özel bir dinlenme süresine, diyet, masaj, ya da egzersize ihtiyacınız yoktur.

adem kabak