• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

İnsan Kaynakları Politikamız

Kuark Ekibi, iş ortaklarına mükemmel hizmet vermeyi, işini doğru ve eksiksiz yapmayı her şeyin önüne koymuş, iyi eğitimli ve vizyonu olan bireylerden oluşur.

Satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerin eksiksiz ve kusursuz tamamlanması için iş ortaklarımızın ihtiyaç duyacakları her alanda gerekli desteği sağlayan ekibimiz aşağıdaki departmanlardan oluşmaktadır.

Kalite Güvence, Finans, Satış, Pazarlama, Teknik Servis

Sadece ekip üyelerimizin değil, iş ortaklarımızın da memnuniyetini sürekli kılmak ve çalışan verimliliğini her geçen gün artırmak İnsan Kaynakları Politikamızın önemli bir parçasıdır. Düzenlenen iç iletişim etkinlikleri, seminer ve eğitimlerle çalışanların  ilgi, beklenti ve ihtiyaçları belirlenmekte, bunlara göre yeni düzenlemeler hayata geçirilmektedir.

İşe Alım Sürecimiz:

Web sitemizde ve kariyer portalları üzerinden yayınlanan ilanlarımızda yer alan aranan niteliklere uygun adayların başvurularından elde edilen öz geçmişler titiz bir eleme sürecinden geçirildikten sonra, uygun bulunan adaylar mülakata çağırılacaktır. Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan aday ya da adaylarımız iki aylık deneme süreci sonucu ekibimize katılmaya hak kazanacaklardır.

İş güvenliği ve iş hukukunun gerektirdiği tüm şart ve koşulları yerine getiren işletmemizde personel gelişimi için iş başı, teknik ve klinik eğitimler düzenlenmekte ve performans artışına göre kariyer basamaklarında yükselme olanağı tanınmaktadır.