• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

İŞ DÜNYASI REKABET İÇİN GENÇ KALMAK İSTİYOR

İŞ DÜNYASI REKABET İÇİN GENÇ KALMAK İSTİYOR

Türkiye ciddi bir çalışan nüfus barındırıyor.  Çalışan nüfus  % 68, çalışan kadın sayısı % 26 . 25-65 yaş arası kadın ve erkek yüzdesi toplamı ise %62.

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre; işe alınırken fiziksel görünüş, kadınlara %72,erkeklere ise %63 oranında avantaj sağlıyor. Ve dış görünüş terfi etmenin kriterleri arasında yer alıyor; kadınlar için  %72 oranında etkiliyken,  erkeklerin yükselmesinde %58 oranında etkili oluyor.

Özellikle yöneticiler,  yeni yetişen kuşakların enerjisi, dinamizmi ve görsel avantajıyla rekabet edebilmek ve tercih edilebilirliklerini uzun süre korumak için kişisel bakımlarına çok önem veriyorlar.

Bu kesimin bir diğer arzusu, gençleşmek ya da dinç, sağlıklı, bakımlı olmak için iş yaşamından ve günlük yaşantısından kopmamak. Dahası bunun için büyük çabalar harcıyor gibi durmadan “Cool” bir yaklaşımla iyi görünmek.

Bu kesimin bakım/anti aging uygulamalarında üç temel talebi var: güvenli yani faydası ve başka bir alana zarar vermediği tespit edilen bir işlem olması, konforlu olması, yani uzun seanslar boyu tedavinin sürmemesi, işlem esnasında ağrının hissedilmemesi ve hızlı, iyileşme süreci gerektirmeyen bir uygulama olması.

İşletmenizin cihaz tercihlerini oluştururken, bu beklentileri karşılayacak ekipmanlara ve tecrübeye sahip firmalardan destek almalısınız.

Siz de iş dünyasının taleplerini karşılamaya ve kendi sektörünüz içinde bir adım önde olmak için Kuark uzmanlığından yararlanın.

Temsilcisi olduğumuz cihazları www.kuark.com.tr’den inceleyebilirsiniz.

 

adem kabak