• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

Kalite Standartlarımız

1.Kuark Anlayışı, bir adım önde olmak demektir.

Müşterilerimize sağladığımız yüksek kalite standartları ve yarattığımız fark nedeni ile sektör lideri konumundayız.

Tedavi çözümlerimizle, sağlık sektöründe her daim artış gösteren bir değişim ve gelişim sağlıyoruz.

Tedavi sonuçlarını azami şekilde elde etmek, hasta memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, sektörde öncü olabilmek, pazar rakiplerinin önünde yer almak için teknolojinin sunduğu imkanları elde etmek şarttır. İnovasyon takipçisi Kuark, işinin ehli olarak bu yöntemi izlemekle kalmaz, koşulların bir adım önüne geçer. Teknolojideki yenilikleri fırsata dönüştürmenin yolunu sunar.

2.Sektörü Mercek Altına Alıyoruz ve Anlıyoruz

Yeni trendlere cevap vermek ve mevcut ürünlerdeki güncellemeleri yakından takip ediyor, kullanıcıların da ivedilikle bilgilendirilmelerini sağlıyoruz. Yeni ürün ve en gelişmiş teknolojilerin hızlıca ürün gamımızda olmasını sağlıyoruz.

3.Uzmanlaşmış Kadromuz ve Proaktif Ekiplerimizle Tam Destek

Eğitimli, uzman satış sonrası teknik destek ekibi ile kapsamlı destek sağlıyoruz. Operasyonunuzun aksamaması için ekiplerimiz ihtiyaca göre yerinde ya da uzaktan bağlantı yoluyla destek verebiliyoruz.

4.Yol Boyunca Yanınızdayız

Kuark, ürünleriyle ilgili satış öncesi finans opsiyonları, teknik kurulum, klinik eğitim ve  pazarlama ihtiyaçları konularında detaylı ve seçenekli çözümler sunar.

Kuark ile iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren tüm süreçlerde kişiye özel çözümler üreterek birlikte yol haritanızı oluşturuyoruz. Alanlarında uzmanlaşmış teknik kadro ile kurulum süreci ve sonrasında destek olmak için yanınızda yer alıyoruz.

5.Kuark İnovasyon Demektir

Hedefimiz doktorlarımıza ve hastalarına yeni  teknolojik fırsatlar yaratmaktır. İnovasyon. Günümüzün en çok duyulan kelimesi pek çok şirketin yenilikçi tavrını ortaya sürer ancak bu noktada ciddi bir karmaşa söz konusudur. Gerçek yenilikçilik ise İnovasyonun sürekliliğini sağlamak için parametreleri doğru belirlemek iş stratejilerini doğru belirlemekten geçer.

You must be logged in to post a comment.