• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

Kurumsal

Kuark; plastik cerrahi, dermatoloji, medikal estetik, kbb, kvc, kadın doğum ve diş alanlarında kullanılan ileri teknoloji ile üretilen sistemlerin, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini tedarik eden, konusunda dünya lideri olan markaların Türkiye Temsilciliği’ni yapan, inovatif, kurumsal, sektör lideri konumunda bir şirkettir.

Müşterilerine sunduğu satış sonrası servis kalitesi ve ödülleri ile başarısı kanıtlanmış yenilikçi bakış açısıyla global pazarda da müşteri ağını genişletmiştir.

Kuark, ülkemizde sayısı gittikçe artan, şimdilik 20 şehir dahil olmak üzere,  Gürcistan, Arnavutluk, KKTC, Romanya, Azerbaycan  pazarlarında sektör lideri olmaya hak kazanmıştır.

Tüm bu başarının anahtarı tek kelimede gizlidir: İnovasyon!

Kuark’ın başarısı, tedavi uygulamalarında gelişimi sürekli takip etmesi, pazar gelişimine katkıda bulunarak yön vermesi  ve yenilikçi tavrını ortaya koymasıyla doğru orantıda ilerlemiştir.

Kaliteyi bir değer olarak değerlendirmesi sonucunda sektörel tüm yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin takipçisi olma misyonunu üstlenmiştir.

Uluslararası standartlarda hizmet vererek sürekli gelişim ile geleceğe yatırım yapmaktadır.

You must be logged in to post a comment.