• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

Saç kaybının piskolojik sorunlarına Artas ile son verin!

Saç kaybının piskolojik sorunlarına Artas ile son verin!

Son yıllarda yapılan araştırmalar saç dökülmesinin kişiler üzerinde yarattığı olumsuz piskolojik etkileri ortaya koymaktadır.  Saç dökülmesi kadınlarda da erkeklerde de daha olgun görünmeye neden olmaktadır.  Bu durum pek çok kişi tarafından; gençlik döneminin, canlılığın, çekiciliğin bitmeye başladığının sinyalleri olarak yorumlanmaktadır.

Saç dökülmesi yaşayan pek çok kişinin ortak sıkıntısı, saçlarına şekil vermede yaşadığı zorluklardır. İncelen saçları daha hacimli göstermek, saçlara istenilen şekilde stil yaratamamak kişiyi her geçen gün daha çok bunaltmakta ve sonuç olarak dış görünüşten duyulan memnuniyetsizlik hat safhaya ulaşmaktadır. Ön saç çizgisindeki saçların kaybı kişilerin dış görünüşünü oldukça değiştirmektedir. Alın bölgesindeki saçların dökülmesi yüz balansını değiştirmekte ve daha yaşlı bir görünüme neden olmaktadır.

Sonuç olarak saç dökülmesinin pek çok olumsuz duygusal sonuçları vardır. İyi haberse saç dökülmesi destek tedavi yöntemleri ile yavaşlatılabilmekte hatta kellik problemine saç ekimi ile kalıcı olarak çözüm sağlanabilmektedir.

Artas Saç Robotu, bu işlemi kusursuz, daha verimli yapabilmek, kök toplam işleminde doktora zaman kazandırmak için geliştirilmiştir.  Artas’ın en önemli özelliği 3D teknolojisi ile işlem öncesinde kişiye özel saç tasarımı yapılmasıdır.  Saç ekim robotunun bir diğer önemli avantajı ise saç köklerini toplarken mevcut sağlıklı saçlara herhangi bir zarar vermemesidir.

Artas Saç Robotu ile saç ekimi bilgilerine www.kuark.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

adem kabak