• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

Sonsuz gençliğin Formülü: Forever Young BBL

Sonsuz gençliğin Formülü: Forever Young BBL

Özellikle yüz gençleştirmede herhangi bir ameliyat yarası bırakmadan, oldukça kısa süreler içinde uygulanabilen ve iyileşme süreleri de estetik operasyonlara göre çok daha kısa olan pek çok ameliyatsız estetik uygulaması mevcuttur.

BBL  yeni nesil medical estetik uygulamalardan biridir. Cildin yaşlanma sürecinin doğal ve sağlıklı bir biçimde yavaşlatılmasını sağlar. Ciltte görülebilen yaşlanma izlerini büyük ölçüde ortadan kaldırmaya çalışır ve ileride meydana gelecek yaşlanma etkileri ile mücadele eder.

BBL uygulaması yalnızca cilt görüntüsünü iyileştirmekle kalmaz, cildin kalıcı ve sağlıklı biçimde gençleşmesini ve kendi kendini onarma mekanizmalarının yeniden canlandırılmasını sağlar.

Türkiye’de yeni uygulanmaya başlayan BBL Forever Young teknolojisi ilk olarak bacaklarda yaşlanma, sürekli ayakta durmayı gerektiren bir işte çalışma, düzenli olarak ağır kaldırma gibi durumlar sonucu görünür hale gelen damarların tedavi etmek amacıyla geliştirilmiş, çeşitli uygulamalar sonrasında güçlü cilt yenileme etkisinin farkına varılmış ve bunun üzerine vücudun diğer bölgelerinde de benzer ve farklı pek çok amaç için kullanılmaya başlamıştır.

BBL Forever Young teknolojisi uygulama alanları:

-Leke

-Kılcal Damarlar

-Kırışıklık

-Sarkma

-Akne

-Cilt Gençleştirme

BBL tedavisinin herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Cildinin sıkılaşmasını isteyen herkes uygulayabilir. Uygulama son derece konforlu ve ağrısızdır.  Uygulama süresi yapılacak bölgeye göre 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

BBL teknolojisini, Türkiye’de Kuark Elektronik temsil etmektedir. www.kuark.com.tr

adem kabak