• +90 212 586 0444
  • bilgi@kuark.com.tr

Vectra M3 3D ile hayal ettiğiniz sonuçlar karşınızda!

Vectra M3 3D ile hayal ettiğiniz sonuçlar karşınızda!

Mini elbiseler, straplez tulumlar, kolsuz kıyafetler içinde iyi görünmek için ideal kiloda olmak bazen yeterli olmayabilir. Günümüzde kadınları bir güzellik merkezine getiren sebep; çoğu zaman boyun, göğüs dekoltesi, göz çevresi vb. bölgelerdeki küçük kusurlar, deformasyonlardır.

Ameliyatsız estetik uygulamalarda, işlem sonrasını hayal etmek birçoğumuz için genelde zordur. Başka birisinde beğendiğiniz ve çok isteyerek yaptırdığınız bir uygulama sizde hiç hoş durmayabilir.  Yaptıracağınız ameliyatsız estetik bir uygulamanın  zaman içinde geri dönüşü mümkün olsa da üzücü bir sonuçla karşılaşmamak için uygulama öncesinde hekiminize ne istediğinizi tam olarak anlatabilmeniz ve hekiminizin tıbben nelerin mümkün olduğunu size göstermesi Vectra M3 3D ile görsel olarak mümkündür.

Amerikan Canfield teknolojisi ile üretilen sistem, farklı açılarla yerleştirilmiş 6 fotoğraf makinası ile aynı anda 36 mega pixel çözünürlükte renkli fotoğraflar çeker.  Bu fotoğraflardan yararlanarak 3 boyutlu modeliniz oluşturulur ve sonrasında Vectra yazılımı arzu edilen edilen değişikliklerin dijital olarak gerçekleşmesini sağlar.  Böylece muayene sürecinde hiç beklemeden hekiminiz arzu ettiğiniz değişikliklerin kendi yüzünüzde nasıl görüneceğini bilgisayarı üzerinden size gösterebilir.

Vectra M3 3D yardımıyla uygulama planlarınızı değerlendirebileceğiniz kliniklere www.kuark.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

adem kabak